islahiye iktisadi ve idari bilimler fakültesi

 

 

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) tarafından İslahiye İİBF’ye ilk adım "Oryantasyon Uyum Etkinliği" programı düzenlendi.

GAÜN İslahiye İİBF Yerleşkesi Prof. Dr. Yavuz Coşkun Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlik programına, Gaziantep Milletvekili Şamil TAYYAR,İlçe  Kaymakamı mız Ramazan  YILDIRIM, Belediye Başkanı  Kemal Vural, Fakülte Dekan vekili Doç. Dr. Çiğdem Boz, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.

2015-2016 eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen İslahiye İlçe Kaymakamı Yıldırım öğrencilere hitibında  “Hangi okulu hangi bölümü bitirdiğiniz önemli değil önemli olan kendinize nasıl bir donanım sağladığınız, kendinizi nasıl yetiştirdiğinizdir. Bu dört yılı çok iyi değerlendirin ve kendinizi geliştirin. Bunu yaptığınızda sizi iyi bir gelecek bekliyor” dedi. Kaymakam Yıldırım, üniversite öğrencileri için Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak talep edilen tüm kursları açacaklarını söyledi.

Programın açılışında konuşan Doç. Dr. Çiğdem Boz, İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi hakkında bilgi verdi. Doç. Dr. Boz, küçük ve merkeze uzak yerde olmanın bir dezavantaj olduğunu ancak bunu fırsata çevirmenin öğrencinin kendi elinde olduğunu ifade etti.
Konferans Salonu’ndaki program, fakülteyi tanıtan slayt gösteriminin ardından sona erdi.